Вело Поділля

Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Alex
патріот-народник
Повідомлень: 839
З нами з: 28 жовтня 2009, 11:48

Re: Вело Поділля

#76 Повідомлення Alex » 11 серпня 2011, 23:30

Завтра 12 серпня зустрічаємось о 19:50 якщо стояти обличчям до центрального вокзалу (не південного вокзалу(нового)), коло лівого підземного переходу який веде до колій(протилежний тому, який знаходиться коло метро).Не запізнюємся.Нам треба час доїхати до потрібного вагона, розібрати велосипеди, поскладати їх у мішки і занести спокійно в потяг без кіпішу.Нагадую свій мобільний(097)210-55-22
Востаннє редагувалось 12 серпня 2011, 11:26 користувачем Alex, всього редагувалось 1 раз.
Якщо безлад не можна зупинити - його треба очолити!
Константин(з сімейства Flyer) 15:33, 22.04.2012. Тернопільська область, десь коло Раковця.

Аватар користувача
Bomber
Активний користувач
Повідомлень: 38
З нами з: 09 червня 2011, 16:50
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Вело Поділля

#77 Повідомлення Bomber » 11 серпня 2011, 23:34

Кира писав: а ще більше здивувало, що особливо не було чути і розмов про нього! :s
знову вермут робитимем?*)

Аватар користувача
Alex
патріот-народник
Повідомлень: 839
З нами з: 28 жовтня 2009, 11:48

Re: Вело Поділля

#78 Повідомлення Alex » 12 серпня 2011, 09:17

Cпелеолог сказав розділитися на дві групи,для екскурсію в печеру.
1 група:
Alex(Олексій Шелудько)
Afina(Оксана Сугакова)
Рижик(Лєна- рудий архітектор)
Кира(Кирил)
Миколай Миколаєнко
Ніна Cмульська
Андрій Смульський
Sanja(Олександр Мєлешко)
Надія Сергієнко

2 група:
Вадім Зозуля
Наталка Зозуля
Петро Руришин
Ігорь Мельничук
Tigress(Альона Пєчерная)
Катюха
Слава
Anael(Саша Борткевіч)
Valerian(Валер'ян)


Bomber(Дмитро Марієвський)- відмовився від екскурсії(маю надію, що він подивиться за велосипедами)
Якщо безлад не можна зупинити - його треба очолити!
Константин(з сімейства Flyer) 15:33, 22.04.2012. Тернопільська область, десь коло Раковця.

Аватар користувача
Bomber
Активний користувач
Повідомлень: 38
З нами з: 09 червня 2011, 16:50
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Вело Поділля

#79 Повідомлення Bomber » 15 серпня 2011, 08:53

перший на )

Дякую всім за чудовий похід! Радий що отримав купу нових знайомств, нових вражень та конче необхідного експірієнсу))))

відео та текстовий звіт буде так швидко, як дійдут руки.

ЗИЖ люди, ви кльові!!!

Аватар користувача
Tigress
Сонячна Альона
Повідомлень: 1532
З нами з: 03 квітня 2009, 12:16

Re: Вело Поділля

#80 Повідомлення Tigress » 15 серпня 2011, 14:44

Хорошая покатушка вышла))) Мне очень понравилось)))
Атлантида оказалась технически проще, чем Млынки, но очень красивая пещера, много разнообразных кристаллов и красивых залов. Очень порадовала довольно быстрое и спортивное прохождение пещеры нашей группой, зашли мы позже, а вышли раньше, чем остальные. Наш спелеолог, Леся - забавная и эмоциональная, веселила нас сказочными рассказами. Хорошо, что в первый день был небольшой километраж, потому что после пещеры усталость хорошо так "накатила".
Ужин был очень вкусный :D ! Спасибо огромное нашему повару, Диме! Но ОЧЕНЬ долго. Я хотела побыстрее лечь спать, потому что был ранний подъем, но на голодный желудок не хотелось этого делать.) Так что если предстоит сложный следующий день, то лучше делать ужин попроще, чтобы быстро готовился.

На след. день было удивительно, что с нами в 6 утра встало много народу.)) На развалины замка в Кудринцах мы забили, посмотрели со стороны и решили, что слишком много времени надо потерять, чтобы добраться к руинам. На маршруте мы так и не разделились, то ли мы не хотели отставать, то ли Саша и Дима не хотели от нас уезжать.)) Посмотрели руины замков и костел в Окопе, попытались найти ДОТы (Саша нашел один в зарослях), руины замка и ДОТ в Жванце. Впечатлили виды и пейзажи, которые открывались с замков и холмов на Днестр и Збруч, очень красиво))) Заехали в Хотин. А потом морально разлагались с арбузом, главным виновником нашего чересчур длительного отдыха, на берегу Днестра. Приехали в Камянец, немного позже чем хотелось бы, но зато отдохнувшие. В городе уже разделились по интересам. Зачетное место нам показал Леша в парке, очень мажорный вид на крепость. Было приятно посидеть в этом тихом и безлюдном месте с пивом и пиццой. Жаль только было так мало времени, хотелось там посидеть намного дольше. На вокзале ждали небольшие приключения, начальник вокзала отказался нам выдавать велы, так как мы пришли в перерыв. А заканчивался перерыв как раз через 5 минут после отправки нашего поезда. Самое неприятное, что из-за этого нехорошего человека пришлось немного потратить нервы, а он абсолютно сначала не хотел идти нам на встречу. Очень понравилось как Серега болел за нас и помогал нам, хотя мы были мало знакомы. Надеюсь, что мы с Серегой еще не раз встретимся) В поезде довольно быстро завалились спать. Жаль, что пропустила "разбор полетов"(

Спасибо Леше за организацию поездки, Оксане - за оригинальную раскладку!)) Спасибо Славе и Кате, что согласились присоединиться ко мне во 2-ой день (боялась, что будете ругаться на меня, так как ехали мы быстрее, чем я обещала).)) Всем остальным за хорошую компанию, было приятно познакомиться с новыми людьми)))

Когда сегодня ехала домой, у меня зажали тормоза переднее колесо. Не получалось устранить это самой, было приятно подняв голову, увидеть прохожего, который предложил мне помощь. Быстро все мне исправил и настроил, а я вспоминая злого начальника станции, подумала, что все-таки мир не без добрых людей :!: :D

Аватар користувача
Кира
Активний користувач
Повідомлень: 563
З нами з: 19 травня 2008, 19:55
Звідки: Твердыня проклятого владыки.
Контактна інформація:

Re: Вело Поділля

#81 Повідомлення Кира » 15 серпня 2011, 15:28

Це були одні з найдовших вихідних за останній час! Стільки вражень, стільки емоцій, стільки літрів випитої криничної води! :twisted:

Зважаючи що я на велосипеді не їздив років так сто, та і був то звичайний вел, то проїхати не знаю скільки ми там проїхали тих км по тим пекельним пагорбам, мені було фізично важко. Та весь час звідкись там знаходилися сили і я все крутив ті кляті педалі! :roll:

Печера мені сподобалося значно більше ніж Оптимістична, вона гарніше, більш різноманітна та і просто цікавіше. І нагородила мене печера добре - купою синців :) . Був один момент, де трохи застряг…довелося заваду брати лютим риком та різким ривком :twisted: . Допомогло, от тільки тепер ребра та одна голінь болять. Це було та саме місце де застряг Валеріан. Респект йому!!! З його габаритами йому було місцями тіснувато, та він все ж всюди пролазив і робив це з посмішкою.

Руїни замків сподобалися. Так і уявляєш як там раніше несли службу та воювали… а крайовиди з них справді заваражували.

Що до пейзажів навкруги, то якщо чесно, не зажди було бажання кудись дивитися та про щось думати крім цього «ну ще трохи, ну от до того пагорба, там відпочинеш, ну ще трохи, ну попий водички, давай крути ті педалі, це ж так легко»… та коли все ж дивився навкруги, то око раділо! До речі, дуже сподобався Збруч.

Що до керівництва Алекса, то за виключенням кількох дрібниць (котрі висловив на «розборі польотів»), мені сподобалось. Без вже класичного лошилова, криків та суєти – все чітко та спокійно. Хоча як раз це наче декому і не сподобалось :)

Сама вело поїздка в другий день сподобалось значно більше ніж в перший. Наша орда зменшилась до розмірів нормальної групи і стало якось легше. По перше краще зблизились один з одним, по друге не було тих хто ломив що скажені і не було тих, хто сильно відставав – вся група їхала приблизно з однією швидкістю, що було дуже зручно.

Не знаю чи поїду ще в вело-пвд, та дуже радий що в це я всеж поїхав. Дякую Алексу за запрошення :wink:

Дякую всім за компанію. До нових зустрічей в ефірі! 8)
Мы осветили белый снег,
Трупами врагов,
Мы пропели над огнем,
Песни трех ветров.
Восславим Одину хвалу,
Идя морской тропой,
И Тюр погонит наш драккар,
Опять на смертный бой!

Аватар користувача
Alex
патріот-народник
Повідомлень: 839
З нами з: 28 жовтня 2009, 11:48

Re: Вело Поділля

#82 Повідомлення Alex » 16 серпня 2011, 09:45

Фото Ніни і Андрія : http://www.fayloobmennik.net/881419 . Викладаєм ще фоточки народ)
Якщо безлад не можна зупинити - його треба очолити!
Константин(з сімейства Flyer) 15:33, 22.04.2012. Тернопільська область, десь коло Раковця.

Аватар користувача
Valerian
Водій
Повідомлень: 427
З нами з: 05 квітня 2011, 10:52
Звідки: Київ

Re: Вело Поділля

#83 Повідомлення Valerian » 16 серпня 2011, 16:00

Все дуже сподобалося красива та цікава печера, смачна вечеря, прикольні замки і гарні краєвиди. Всім учасникам дякую за гарно проведені вихідні, та Олексію за організацію!!! Ось мої фото та відео :wink: http://www.ex.ua/view_storage/509553782032
Ті хто не пам`ятають минулого, приречені повторити його знову

Аватар користувача
Sanja
Свій в доску
Повідомлень: 1012
З нами з: 20 серпня 2008, 18:37
Звідки: Kiev

Re: Вело Поділля

#84 Повідомлення Sanja » 16 серпня 2011, 22:38

Прикольно покатались, мне понравилось.
Хотя Я и Дима во второй день проехали самый минимальный из возможных запланированных маршрутов, в Хотын и потом обратно в Камянец, но все равно было классно. Проехали всего около 60 км., то есть чуть больше половины, но и такой вариант довольно интересный. Во всем виноват куплетный в Жванце арбуз, и последующий за ним матрасный отдых на 3 часа на берегу Днестра.
Мои фотки:
Зображення

Vad
Повідомлень: 3
З нами з: 04 серпня 2011, 16:30

Re: Вело Поділля

#85 Повідомлення Vad » 16 серпня 2011, 23:23

Sanja, выложи фоты на чёта по-проще, а то ниасилил скачать:)))

Аватар користувача
Bomber
Активний користувач
Повідомлень: 38
З нами з: 09 червня 2011, 16:50
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Вело Поділля

#86 Повідомлення Bomber » 17 серпня 2011, 11:04

Ударим велопробегом по Каменец-Подольскому! день первый

http://gans-gunner.livejournal.com/197550.html

Аватар користувача
Elpis
Користувач
Повідомлень: 19
З нами з: 17 серпня 2011, 08:19

Re: Вело Поділля

#87 Повідомлення Elpis » 17 серпня 2011, 20:54

Поскольку (Уна)Бомбер написал ващенный отчет о поездке (а также и другие постарались), мне остается только присоединиться ко всем излитым на страницы форума мыслям-эмоциям-чувствам. Я на таких покатушках была впервые и сравнить мне не с чем, вроде бы, но тем не менее я совершенно уверена, что все на самом деле было весело и позитивно (и это не тавтология). Я получила массу впечатлений, испытала много самых разных эмоций, от страха до щенячьего восторга:), а отсутствие туристического опыта лишило меня возможности заметить мелкие (и крупные) недостатки организации или чего-то там еще, о чем говорили, но я не запомнила)) Самое приятное - в поездку собрались замечательные люди, и если б не была такая классная компания, наверное, поход бы потерял по меньшей мере вдвое.

Пользуясь случаем, - и это самое главное, - хочу поблагодарить всех тех, кто мне в походе помогал и поддерживал, материально и морально, я эту поддержку ощущала постоянно - она была просто неоценима, спасибо вам большое человеческое!

Ну, и выкладываю, что нащелкала при случае. Качество фоток не ахти, но зато мы все там такие смешные!
Зображення или Зображення

Аватар користувача
Sanja
Свій в доску
Повідомлень: 1012
З нами з: 20 серпня 2008, 18:37
Звідки: Kiev

Re: Вело Поділля

#88 Повідомлення Sanja » 18 серпня 2011, 06:43

Фотки в галереи:
Зображення

Аватар користувача
Кира
Активний користувач
Повідомлень: 563
З нами з: 19 травня 2008, 19:55
Звідки: Твердыня проклятого владыки.
Контактна інформація:

Re: Вело Поділля

#89 Повідомлення Кира » 18 серпня 2011, 10:39

До речі, це було майже тверезе ПВД - я бачив лише декілько пляшок пива. І це було моє перше "сухе" пвд, де я не вживав жодної каплі пива чи чогось міцнішего - враженя доволі позитивне :)

п.с. Лена, фоткі, Лена, фоткі! ))
Мы осветили белый снег,
Трупами врагов,
Мы пропели над огнем,
Песни трех ветров.
Восславим Одину хвалу,
Идя морской тропой,
И Тюр погонит наш драккар,
Опять на смертный бой!

Аватар користувача
Alex
патріот-народник
Повідомлень: 839
З нами з: 28 жовтня 2009, 11:48

Re: Вело Поділля

#90 Повідомлення Alex » 18 серпня 2011, 13:44

Мабудь тепер моя черга. Всім дякую за участь в цьому ПВД, за душевну компанію. Дуже вдячний тим людям, які мені допомагали: Оксана Сугакова(головна по їжі); Валер ян(ремонтник); Саша Борткевич(медик) - на цей раз були поранені, точніше поранена; Кіра(фінансист). Маю надію, що поїздка Вам сподобалась, спробую в наступний раз провести ПВД краще.Маю надію, що Ви приєднаєтесь до тріпу в Кам янець і не тільки туди :D

P.S. Інформація Лєни, до 1 вересня фото не викладе(Вона поїхала додому)
Якщо безлад не можна зупинити - його треба очолити!
Константин(з сімейства Flyer) 15:33, 22.04.2012. Тернопільська область, десь коло Раковця.

Відповісти