Гайворонська Вузькоколійка

Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Chogory
Активний користувач
Повідомлень: 1104
З нами з: 29 листопада 2006, 23:54
Звідки: 50°26'16"N 30°27'23"E
Контактна інформація:

Re: Гайворонська Вузькоколійка

#31 Повідомлення Chogory » 24 березня 2012, 13:30

Stakhov Ivan писав:Вано,я буду вдома. Скільки вас їде?
Добре. Двоє.

Аватар користувача
Valerian
Водій
Повідомлень: 427
З нами з: 05 квітня 2011, 10:52
Звідки: Київ

Re: Гайворонська Вузькоколійка

#32 Повідомлення Valerian » 28 березня 2012, 22:48

Все було круто!
Особливо в Гайвороні хлопці попарились я покатався на військовому джипі і взагалі море вражень! Десь годину писав тут про подорож а коли дійшов до Гайворона то якогось біса викинуло з форуму :evil: , тому дивіться фото бо невитримаю знову друкувати п"ять сторінок тесту, можливо іншим разом.
Ці іграшкові потяги це щось :mrgreen: зчеп цепоп :shock: переведення годинника... компанія в дизелі, 5 околоток, "Гайворон це не село а місто", провідниця "знову ви зімною...", рудницькі пацанчиги 8)
Дякую Вано за можливість побувати на вузькоколійці доречі це моя перша і думаю, що неостання. А також велика подяка Івану Стахову за запрошення вгості та смачнючий обід (смажена на відкритому вогні картопля з м"ясом, його мамі за гарні вареники з сиром та піцу якими наївся відпуза і Ваніному батькові за змогу покататися на 69 Газі це було круто!!!!)
Ті хто непоїхав дуже багато втратили :wink:
Мої фото :arrow: http://us.ua/690389/
Ті хто не пам`ятають минулого, приречені повторити його знову

Аватар користувача
Chogory
Активний користувач
Повідомлень: 1104
З нами з: 29 листопада 2006, 23:54
Звідки: 50°26'16"N 30°27'23"E
Контактна інформація:

Re: Гайворонська Вузькоколійка

#33 Повідомлення Chogory » 29 березня 2012, 00:26

У мене це вже 5-та поїздка з вузькоколійкою. І не скажу що враження вже не яскраві. Прикольні маленькі потяги завжди вражають. І вагони на всіх вузькоколійках відрізняються. Цей раз накаталися уже до схочу - 7 годин. Приємно здивувала природа і заселеність центральної України, як виявилось не схожа на інші регіони. Формат поїздки виявився цілком нормальним. Побачили і порівняли різні типи залізничних сполучень: напрямок Київ-Т. Шевченка і Помічна-Голованівськ відрізняються неймовірно, не говорячи вже про вузькоколійку. Поїздка ділилась на дві фази: між потягами і в потягах. В середньому 4 і 2 години відповідно. Усього 5 пересадок і 6 потягів. Особисто мене це не втомлювало. Усе сподобалось. Дякую учасникові за участь.
Особлива подяка Вані за гостинність, смачну картоплю, катання в кабріолеті і баню.

Відповісти