Города (пока - Украина)

Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Zuxel
Сибиряк
Повідомлень: 715
З нами з: 06 липня 2007, 18:05
Звідки: Троещина
Контактна інформація:

Re: Города (пока - Украина)

#31 Повідомлення Zuxel » 15 листопада 2011, 16:26

Ніхто нікого не травив. Якщо я хочу кудись поїхати, то беру і їду. Якщо хочу поїхати з народом, то створюю тему на форумі.
А от якщо я просто не хочу сидіти вдома і хочу поїхати куди завгодно (і чим більше народу, тим краще), аби тільки не сидіти вдома, то я роблю:
а) Шукаю на форумах події на ці вихідні, і вибираю що найбільше подобається (на сьогодні абсолютно на кожні вихідні можна знайти по 3-4 події).
б) Вигадую щось конкретне і пропоную людям.
Але я не бачу сенсу писати "любі друзі, мені сумно і я хочу поїхати з вам будь-куди. От тільки ви зберіться, вирішіть куди ви хочете і повідомте мені..."
Движение стало смыслом жизни...
(Ария, "Горящая стрела")

Аватар користувача
komik
Боцман
Повідомлень: 480
З нами з: 05 жовтня 2009, 13:09
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Города (пока - Украина)

#32 Повідомлення komik » 15 листопада 2011, 16:48

Та ну люди ви що, зашаблонились зовсім!
Вона написала мету, всі великі міста України! шукає однодумців!
ну немає зараз поки що планів і маршрутів! то й що???? будуть бажаючі будуть маршрути!

є купа схожих тем типу, давайте побухаємо але незнаю де? чому ніхто не пише! "місця, явки, конкретні пропозиції, дати , шо будем пити, шмурдяк не буду не кошерно і вообще у автора почерк галімий"
але згодом знаходяться бажаючі, місце і час.

та ще щось схоже на: буде пвд, взимку хз коли, ну а там побачимо! Дати місця явки???? :D

Дивно просто пишите наче вас хтось заставляє їхати в ці тріпи, і пишуть ті люди які майже скрізь були, згадайте себе років 4 - 5 назад!
Tigress писав:А еще очень забавляет реакция на критику и обсуждения :)
Альона згадай свою реакцію на критику по покупці мотузок!
Maidrax писав:Ну так на те і потрібна орава мужиків. Без нормального п"яного махалова тематичну частину реалізувати неможливо, тому якщо такого махалова не буде, його буде необхідно спровокувати.
:lol: :lol: :lol:
Не смішіть люди, про що ви!
Surf the Life!

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Города (пока - Украина)

#33 Повідомлення Maidrax » 15 листопада 2011, 16:56

Я не заперечую, що існує категорія людей, готових їхати "туди, не знаю куди", "тоді, не знаю коли", подивитись на "то, не знаю що". Можливо і пан Комік до неї належить, нічого не маю проти.

Зміст моїх повідомлень стосувався в першу чергу того, що люди, які зважено ставляться до використання власного вільного часу, в цю категорію не потрапляють. Тому для них спочатку необхідно знати "куди?", "коли?" і "що там буде?" для того, щоб дати на щось принципову згоду або принаймні взяти участь у предметному обговоренні.

Аналогія з варіантом "хочу десь побухати в цю середу, але не знаю де" або "хочу десь відзначити свято Х, є варіанти та бажаючі?" логічно не коректна, тому що така пропозиція вже містить пряму вказівку на час і на культурну програму заходу, уточнюються лише локальні деталі. Більш коректною була б аналогія "народ, дуже хочу колись і десь забухати на всі вихідні! є бажаючі?"

Якби автор написав "хочу кудись поїхати післязавтра, шукаю бажаючих" або "хочу поїхати в Макіївку, кого які дати влаштовують?", мова йшла б про принаймні якусь конкретику.
Востаннє редагувалось 15 листопада 2011, 17:00 користувачем Maidrax, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
Tigress
Сонячна Альона
Повідомлень: 1532
З нами з: 03 квітня 2009, 12:16

Re: Города (пока - Украина)

#34 Повідомлення Tigress » 15 листопада 2011, 16:58

komik писав:
Tigress писав:А еще очень забавляет реакция на критику и обсуждения :)
Альона згадай свою реакцію на критику по покупці мотузок!
Моя реакция тоже забавляет, как и твоя иногда :wink: А вот мнение свое высказывать я все равно буду, как и остальные просто высказались :wink: Никто никого не травит, это с вами что? Это же просто обсуждения :wink:

Аватар користувача
Кира
Активний користувач
Повідомлень: 563
З нами з: 19 травня 2008, 19:55
Звідки: Твердыня проклятого владыки.
Контактна інформація:

Re: Города (пока - Украина)

#35 Повідомлення Кира » 15 листопада 2011, 17:17

(1) - Я хочу поїхати до Луцька, чув що там гарно. Хто ще хоче побувати в Луцьку?
(2) - Оу, я теж хочу до Луцька!
(3) - Я не пороти, давай.
(1) - О, круто! Мені по датам зручніше в березні. А Вам? Що до маршруту то пропоную сходити туди і туди, в інеті читав, має бути цікаво!)
(3) - Мене березень влаштовує. А що до програми, то згоден і ще можна подивитися те і те.
(2) - Нажаль в березні не можу((( Якщо поїздка буде в квітні - приєднаюся до вас.
(4) - О, хлопці, хочу звами, дати та програма влаштовує!
(1) - Отже дати, програма та склад визначені. Ми їдемо до Луцька:)))))

А тепер ще раз повторіть, що тут нелогічного, не вірного, що всіх так розізлило?
Чи на форумі хтось вигадавав певний шаблон і змушує всіх інших писати теми по трафарету?

Сама постановка "а ось так було б краще, бо Я так запрошення пишу. А ось ти робиш не так як я, тому робиш не вірно" вже сама по собі здається дивною.
Мы осветили белый снег,
Трупами врагов,
Мы пропели над огнем,
Песни трех ветров.
Восславим Одину хвалу,
Идя морской тропой,
И Тюр погонит наш драккар,
Опять на смертный бой!

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Города (пока - Украина)

#36 Повідомлення Maidrax » 15 листопада 2011, 17:22

Кира писав:(1) - Я хочу поїхати до Луцька, чув що там гарно. Хто ще хоче побувати в Луцьку?

А тепер ще раз повторіть, що тут нелогічного, не вірного, що всіх так розізлило?
Відсутність фрази "я хочу поїхати до Луцька".
Як і будь-якої іншої подібної фрази. "Есть вариант по Запорожью" - це те ж саме, що "Есть вариант сплава по Днепру". Цікаво чи багато учасників збере подібний анонс походу? Власне дана тема теж учасників не зібрала і не могла зібрати, що і підтверджує нашу правоту.

А взагалі основним предметом критики було те, що автор видає місцевих жителів як універсальний рецепт цікавої для всіх екскурсії, незалежно від рівня таких "аборигенів", складу учасників і місця проведення.

Власне кажучи вибір був - написати свою думку щодо прожекту автора (а для цього власне і призначений форум), або не писати нічого. Якби ніхто не писав нічого - ніяких ентузіастів так би і не знайшлось, а так принаймні автор отримав їжу для роздумів.

Для тих же, хто вважає висловлення власної (хай і критичної) думки травлею та гноблею, а також для інших захисників автора - прохання оцінити її інший аналогічний "проект" http://travel.org.ua/forums/viewtopic.p ... 6&&start=0
Ви готові були б поїхати на подібну зустріч?

Аватар користувача
Legion
100 км + 1.5 літри
Повідомлень: 910
З нами з: 10 липня 2010, 19:56
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Города (пока - Украина)

#37 Повідомлення Legion » 15 листопада 2011, 17:48

Tigress писав:А вот мнение свое высказывать я все равно буду, как и остальные просто высказались :wink: Никто никого не травит, это с вами что? Это же просто обсуждения :wink:
Народу скучно, наверное.
Но мы пройдем, и грянут волны в парапет,
И зазвенит бакштаг как первая струна!
В. Ланцберг

Аватар користувача
Flyer
Активний користувач
Повідомлень: 316
З нами з: 07 червня 2011, 22:11
Звідки: Киев

Re: Города (пока - Украина)

#38 Повідомлення Flyer » 30 листопада 2011, 11:02

Maidrax писав: Для тих же, хто вважає висловлення власної (хай і критичної) думки травлею та гноблею, а також для інших захисників автора - прохання оцінити її інший аналогічний "проект" http://travel.org.ua/forums/viewtopic.p ... 6&&start=0
Ви готові були б поїхати на подібну зустріч?
При определенной доле авантюризма - вполне возможно :wink:
Жизнь не сахар, а смерть нам не чай... © Ю.Шевчук
Есть вопросы? Прочитай в первую очередь ЧаВо (FAQ) турклуба!

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Города (пока - Украина)

#39 Повідомлення Maidrax » 30 листопада 2011, 11:21

Flyer писав:
Maidrax писав: Для тих же, хто вважає висловлення власної (хай і критичної) думки травлею та гноблею, а також для інших захисників автора - прохання оцінити її інший аналогічний "проект" http://travel.org.ua/forums/viewtopic.p ... 6&&start=0
Ви готові були б поїхати на подібну зустріч?
При определенной доле авантюризма - вполне возможно :wink:
Ти б краще в тему про Лемберг завітав, авантюрист блін =)

Аватар користувача
Alex
патріот-народник
Повідомлень: 839
З нами з: 28 жовтня 2009, 11:48

Re: Города (пока - Украина)

#40 Повідомлення Alex » 30 листопада 2011, 16:42

В Луцьк поїдемо в кінці січня, я організую туди тріп
Якщо безлад не можна зупинити - його треба очолити!
Константин(з сімейства Flyer) 15:33, 22.04.2012. Тернопільська область, десь коло Раковця.

Відповісти