Національні природні парки ЄС, 9-17 червня

Подорожі Україною та світом не в походному форматі
Відповісти
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Національні природні парки ЄС, 9-17 червня

#1 Повідомлення PT » 22 січня 2018, 10:13

На початку червня планую на тиждень відвідати ряд національних природних парків ЄС.

Це точно буде щось в Чехії, і відповідно щось в сусідніх країнах (або Німечинна, або Польща, або Словачинна).

Формат поїздки - пізнавальний. Тобто будемо активно переміщатись між різними об'єктами, а не зосереджуватись на якомусь одному. Тому відповідно це не будуть високогірні парки в Татрах\Альпах, будуть якісь невеликі гори а-ля Шумава з цікавими старими лісами. Ходити будемо багато - до 30 км в день.

Жити будемо в хостелах-готелях, переміщатись поїздами, автобусами, можливо літаками тощо. Конкретну логістику буду десь на початку березня розробляти. Можливо врахую побажання учасників щодо відвідання якихось конкретних об'єктів. Поки що у мене в пріоритетах - Чеська\Саксонська Швейцарія, Гарц, Карконоши.

Виїздити з Києва будемо в пятницю 8 червня ввечері, повернемось або ввечері неділі 17 червня, або вранці понеділку 18 червня.

По грошам сильно буде залежати від маршруту, але буде доволі бюджетно якщо купувати акційні квитки заздалегідь і їсти їжу з супермаркеті.

Запрошую долучитись тих кому це буде цікаво і хто вже давно мене знає і з мною їздить.

Відповісти