Тренування гірської техніки на Боржаві (20-23 січня)

Семінари, тренування, школа туризму,змагання
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Тренування гірської техніки в Карпатах (20-23 січня)

#31 Повідомлення Maidrax » 29 грудня 2011, 13:13

Юрко, мова не йде про "впадло похоботитися".
Як я писав вище - для мене ключовою умовою є участь роздупльонних людей і проведення нормального тренування (при чому воно має за своєю суттю значно відрізнятись від того, що можна провести в Києві чи під Києвом за наявності снігу на схилах).
Оскільки на даний момент немає ні переліку "інструкторів", які роздуплятимуть, ні конкретного маршруту, а також не описано переваг тренування в Карпатах в порівнянні з тренуванням у Києві - участь у заході я не гарантую.

ПС: 14-15 січня не можу.
Востаннє редагувалось 29 грудня 2011, 13:48 користувачем Maidrax, всього редагувалось 1 раз.

mika
Марина
Повідомлень: 199
З нами з: 01 листопада 2009, 17:27

Re: Тренування гірської техніки в Карпатах (20-23 січня)

#32 Повідомлення mika » 29 грудня 2011, 13:34

на 13-14 січня точно не зможу

Ємець Роман
Єсаул
Повідомлень: 259
З нами з: 21 липня 2011, 16:08

Re: Тренування гірської техніки в Карпатах (20-23 січня)

#33 Повідомлення Ємець Роман » 29 грудня 2011, 13:53

14-15 січня 2012 року не зможу.

Аватар користувача
aew
Активний користувач
Повідомлень: 127
З нами з: 29 листопада 2006, 22:20
Контактна інформація:

Re: Тренування гірської техніки в Карпатах (20-23 січня)

#34 Повідомлення aew » 29 грудня 2011, 14:41

14-15 января могу
Поеду, буду хоботиться, но только если будут хорошие инструктора

Аватар користувача
MadLis
справжня реінкарнація Гагаріна
Повідомлень: 713
З нами з: 08 квітня 2009, 19:51
Звідки: Йоболонівка
Контактна інформація:

Re: Тренування гірської техніки в Карпатах (20-23 січня)

#35 Повідомлення MadLis » 29 грудня 2011, 14:44

дати 20-23 січня це остаточно
хто не може на 4 дні - 20-22
блін ну поговоріть і ви з Джеком, або з іншими шарячими кентами
Джек, ще не може сказати - чекає відповіді з роботи
спробуйте запросити ще когось шарячого !
Маршрут: Воловець - метеостанція - г.Великий Верх - радіалки перемичкою Великий Верх-Стій - Воловець
Вова, які є переваги від тренування пересування у кішках, зв"язках, страхуванні у зимових горах в порівнянні під Києвом ??
що за питання...
Сломался ноготь? Босс не дает висеть вконтакте ? Не удовлетворена своей фигурой ?
Приходи в тур-клуб "Гряда" ! Мы сделаем из тебя настоящего мужика !
+38097-144-09-22

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Тренування гірської техніки в Карпатах (20-23 січня)

#36 Повідомлення Maidrax » 29 грудня 2011, 14:52

MadLis писав: Вова, які є переваги від тренування пересування у кішках, зв"язках, страхуванні у зимових горах в порівнянні під Києвом ??
що за питання...
Що заважає вдягти кішки, ходити в зв"язках і хоботити мотузки на Лисій горі наприклад (якщо там лежатиме сніг, я це писав вище)?
Я не критикую ідею, ідея хороша, але ти, як організатор заходу, мав би показати програму цього заходу та його загальний рівень. На скільки я уявляю, за один-півтора дні можна відпрацювати тільки якусь частину прийомів, треба визначатись з тим, яку саме, в якому порядку, скласти графік і тд, підготувати теорію для опрацювання а не "роздуплятись по місцю", як це часто робиться.

Те ж саме з датами - ти написав 4 дні, більшість може поїхати на 3. Яким чином буде організована викидка, якщо табір таки стоятиме 4 дні. Ломитись в зимових горах з недосвіченими людьми стрьомно.

Аватар користувача
MadLis
справжня реінкарнація Гагаріна
Повідомлень: 713
З нами з: 08 квітня 2009, 19:51
Звідки: Йоболонівка
Контактна інформація:

Re: Тренування гірської техніки в Карпатах (20-23 січня)

#37 Повідомлення MadLis » 29 грудня 2011, 15:42

[quote="Maidrax"][quote="MadLis"]
Вова, які є переваги від тренування пересування у кішках, зв"язках, страхуванні у зимових горах в порівнянні під Києвом ??
що за питання...[/quote]
Що заважає вдягти кішки, ходити в зв"язках і хоботити мотузки на Лисій горі наприклад (якщо там лежатиме сніг, я це писав вище)?
Я не критикую ідею, ідея хороша, але ти, як організатор заходу, мав би показати програму цього заходу та його загальний рівень. На скільки я уявляю, за один-півтора дні можна відпрацювати тільки якусь частину прийомів, треба визначатись з тим, яку саме, в якому порядку, скласти графік і тд, підготувати теорію для опрацювання а не "роздуплятись по місцю", як це часто робиться.
Те ж саме з датами - ти написав 4 дні, більшість може поїхати на 3. Яким чином буде організована викидка, якщо табір таки стоятиме 4 дні. Ломитись в зимових горах з недосвіченими людьми стрьомно.[/quote]

1)будь-ласка, організуй(або тесь) на Лисці, але мені хочеться в гори
2)програму тренування, графік і теорію має скласти керівник тренувань (його помічники), а не я !
3)як викидка-закидка - з Воловця-Подобовця до Великого Верху 4-5 годин ходу, вдолину швидше
якщо не буде жопної погоди спуститися ну дуже просто
і блін що всі новичкі такі шо-лі ? - мінімум половина була у зимових походах
Сломался ноготь? Босс не дает висеть вконтакте ? Не удовлетворена своей фигурой ?
Приходи в тур-клуб "Гряда" ! Мы сделаем из тебя настоящего мужика !
+38097-144-09-22

Аватар користувача
Tigress
Сонячна Альона
Повідомлень: 1532
З нами з: 03 квітня 2009, 12:16

Re: Тренування гірської техніки в Карпатах (20-23 січня)

#38 Повідомлення Tigress » 29 грудня 2011, 15:57

MadLis писав: 1)будь-ласка, організуй(або тесь) на Лисці, але мені хочеться в гори
2)програму тренування, графік і теорію має скласти керівник тренувань (його помічники), а не я !
3)як викидка-закидка - з Воловця-Подобовця до Великого Верху 4-5 годин ходу, вдолину швидше
якщо не буде жопної погоди спуститися ну дуже просто
і блін що всі новичкі такі шо-лі ? - мінімум половина була у зимових походах
:mrgreen:

Аватар користувача
Dmitry
Ганс
Повідомлень: 1263
З нами з: 15 січня 2009, 11:35
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Тренування гірської техніки в Карпатах (20-23 січня)

#39 Повідомлення Dmitry » 30 грудня 2011, 02:42

Maidrax писав: Що заважає вдягти кішки, ходити в зв"язках і хоботити мотузки на Лисій горі наприклад (якщо там лежатиме сніг, я це писав вище)?
Володя, закусывай, какая нахрен лыска в кошках при данной зиме? Разве что антиподлип на багнючине проверять :mrgreen:
Поехать хочу. Дадут ли отгул по прежнему загадка, буду знать либо завтра, либо 3-4 января.
Нет никаких пределов, и нет никаких границ. Идет нормальная вечная жизнь (c) Олег Куваев "Территория"

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Тренування гірської техніки на Боржаві (20-23 січня)

#40 Повідомлення Maidrax » 30 грудня 2011, 09:57

Maidrax писав:... від того, що можна провести в Києві чи під Києвом за наявності снігу на схилах...
Maidrax писав: (якщо там лежатиме сніг, я це писав вище)?
Я і не кличу зараз нікого ходити в кішках по Лисці, я взагалі не про це. До речі зараз і в Карпатах, як я розумію, сніг далеко не всюди і по прогнозам плюсова вдень надовго. Проїхали, короче )

Юрко, перепрошую за флуд. Про остаточне рішення "їду чи не їду" я повідомлю не пізніше 2-го січня.

Аватар користувача
MadLis
справжня реінкарнація Гагаріна
Повідомлень: 713
З нами з: 08 квітня 2009, 19:51
Звідки: Йоболонівка
Контактна інформація:

Re: Тренування гірської техніки на Боржаві (20-23 січня)

#41 Повідомлення MadLis » 30 грудня 2011, 11:19

проїхали !
правда що в Карпатах зараз снігу зовсім понтєц, може після НР буде краще.
хз подивимося
чекаєм на відповідь Джека і Вано
Альона і Саня не можуть
Слави, як я зрозумів не буде (?)

прохання всім бажаючим (якщо вашого номера в мене немає, якщо я вам не дзвонив раніше) кинути в пп мені свій номер телефону
чи краще в тему загальний / контакти додати свої !

скажу вам відверто, якщо не буде керівника тренувань чи снігу ) я все одно бажаю провети пвд в горах в тих датах, але в форматі швидкого походу

3-го беремо порцію квитків туди і назад
Сломался ноготь? Босс не дает висеть вконтакте ? Не удовлетворена своей фигурой ?
Приходи в тур-клуб "Гряда" ! Мы сделаем из тебя настоящего мужика !
+38097-144-09-22

Аватар користувача
Chogory
Активний користувач
Повідомлень: 1104
З нами з: 29 листопада 2006, 23:54
Звідки: 50°26'16"N 30°27'23"E
Контактна інформація:

Re: Тренування гірської техніки на Боржаві (20-23 січня)

#42 Повідомлення Chogory » 30 грудня 2011, 14:33

На вихідні 21-22 я не можу. Можу 14-15.01, 28-29.01, 4-5.02
Формат мені не подобається. Хочеш піти в зимові карпати походи – йди на три дні в нормальний спортивний ПВД з кілометражем 20-40 км. Хочеш організувати тренування для новачків у гірській техніці – йди на Лиску.
Те що пропонується по факту буде вислуховуванням лекцій і вязанням вузлів десь в Карпатських горах. А якщо захочите ще й походити в звязках, повішати перила чи т.п., та ще й в такому стилі на гору вийти, то враховуючи присутність повних новачків, вийде якийсь цирк. Я вже мовчу про сюрпризи погоди і зимових гір, з 2-метровим снігом і -30.
Тому, якщо хочте більш-менш нормальне тренування в зимку в Карпатах, перед цим треба провести одне-два повноцінних пвд-тренування взимку під Києвом.
А якщо хочети в зимові гори, то краще організувати звичайне зимове ПВД без тренувань.
P.S. Вибачте за відвертість.

Аватар користувача
Tigress
Сонячна Альона
Повідомлень: 1532
З нами з: 03 квітня 2009, 12:16

Re: Тренування гірської техніки на Боржаві (20-23 січня)

#43 Повідомлення Tigress » 30 грудня 2011, 14:52

Chogory писав: Формат мені не подобається. Хочеш піти в зимові карпати походи – йди на три дні в нормальний спортивний ПВД з кілометражем 20-40 км. Хочеш організувати тренування для новачків у гірській техніці – йди на Лиску.
Те що пропонується по факту буде вислуховуванням лекцій і вязанням вузлів десь в Карпатських горах. А якщо захочите ще й походити в звязках, повішати перила чи т.п., та ще й в такому стилі на гору вийти, то враховуючи присутність повних новачків, вийде якийсь цирк. Я вже мовчу про сюрпризи погоди і зимових гір, з 2-метровим снігом і -30.
Тому, якщо хочте більш-менш нормальне тренування в зимку в Карпатах, перед цим треба провести одне-два повноцінних пвд-тренування взимку під Києвом.
А якщо хочети в зимові гори, то краще організувати звичайне зимове ПВД без тренувань.
P.S. Вибачте за відвертість.
Полностью поддерживаю.

Ємець Роман
Єсаул
Повідомлень: 259
З нами з: 21 липня 2011, 16:08

Re: Тренування гірської техніки на Боржаві (20-23 січня)

#44 Повідомлення Ємець Роман » 30 грудня 2011, 15:34

20-22 січня 2012 року мені підходять.
Однак моя участь сильно залежить від наявності керівника тренування та бажано снігу :D
До 3 січня 2012 року визначусь остаточно.

Jarl
Активний користувач
Повідомлень: 134
З нами з: 06 липня 2010, 00:09

Re: Тренування гірської техніки на Боржаві (20-23 січня)

#45 Повідомлення Jarl » 30 грудня 2011, 21:14

І що ми маємо?
Ключовим в цьому заході є участь людей з "гірським" досвідом,які передавали б цей досвід іншим.
Якщо я правильно зрозумів то Іван може і хоче бути цією людиною.Я підтримую запропонований Іваном формат(хоча відмінність від Юриного лиш у тому що в Каратах в нас має бути лише практика).Отже логічно провести ПВД 28-29.01 чи 4-5.02.
Я за тренування на Лисій але не можу по суботам.
Готовий допомагати в організації ПВД(можу зробити розкладку).
Мораль:побег от себя-это всегда в финале рваная срака.

Кровосток - Деревня

Відповісти