Бег

Семінари, тренування, школа туризму,змагання
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Бег

#61 Повідомлення PT » 13 червня 2013, 15:37

Григорій писав:Соромно зізнатися, але пиво таки почав вживати, хоча в обмежених кількостях.
Якшо кинеш пити - то зробимо знижку в бюджет, подумай над цим. Бухарів у нас і так як потоплених кошенят в турклубі, а не вжираючих членів клубу тільки 2-є серед мужиків.

Аватар користувача
Григоpій
Активний користувач
Повідомлень: 206
З нами з: 16 жовтня 2012, 22:24

Re: Бег

#62 Повідомлення Григоpій » 13 червня 2013, 15:45

Оу, я не кажу що маю нажиратись, я просто на вихідних під фестиваль випив дві пляшки пива...

Аватар користувача
Dmitry
Ганс
Повідомлень: 1263
З нами з: 15 січня 2009, 11:35
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Бег

#63 Повідомлення Dmitry » 13 червня 2013, 15:47

Григорій писав:Соромно зізнатися, але пиво таки почав вживати, хоча в обмежених кількостях.
Зображення
Нет никаких пределов, и нет никаких границ. Идет нормальная вечная жизнь (c) Олег Куваев "Территория"

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Бег

#64 Повідомлення PT » 13 червня 2013, 15:49

Григорій писав:Оу, я не кажу що маю нажиратись, я просто на вихідних під фестиваль випив дві пляшки пива...
Вітьок теж починав з 50 грам бальзаму на термос чаю під час зимового орієнтування в Ірпіні..А через півроку вже скло ногою в туалеті поїзда вибивав....

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Бег

#65 Повідомлення PT » 13 червня 2013, 15:49

Dmitry писав:
Григорій писав:Соромно зізнатися, але пиво таки почав вживати, хоча в обмежених кількостях.
Зображення
В паблік запостим?

Аватар користувача
Григоpій
Активний користувач
Повідомлень: 206
З нами з: 16 жовтня 2012, 22:24

Re: Бег

#66 Повідомлення Григоpій » 13 червня 2013, 15:53

та ні, в паблік то новачки не прийдуть, подумають шо тут одні аліки

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Бег

#67 Повідомлення PT » 13 червня 2013, 15:58

Григорій писав:та ні, в паблік то новачки не прийдуть, подумають шо тут одні аліки
Ну тебе ж парад байдарок не злякав)

Аватар користувача
Григоpій
Активний користувач
Повідомлень: 206
З нами з: 16 жовтня 2012, 22:24

Re: Бег

#68 Повідомлення Григоpій » 13 червня 2013, 16:06

Ну, мене не злякав, а зазвичай люди стороняться неадекватних бухарів, а я просто і без спиртного можу весело жити.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Бег

#69 Повідомлення Maidrax » 13 червня 2013, 16:08

buhlo - zlo !!!

Аватар користувача
Dmitry
Ганс
Повідомлень: 1263
З нами з: 15 січня 2009, 11:35
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Бег

#70 Повідомлення Dmitry » 13 червня 2013, 16:09

Maidrax писав:buhlo - zlo !!!
плюсую. предлагаю всем встретиться и обсудить
в подоле
Нет никаких пределов, и нет никаких границ. Идет нормальная вечная жизнь (c) Олег Куваев "Территория"

Аватар користувача
Григоpій
Активний користувач
Повідомлень: 206
З нами з: 16 жовтня 2012, 22:24

Re: Бег

#71 Повідомлення Григоpій » 13 червня 2013, 16:49

Ахах, зустрітись, нажертись і знищити енну дозу того самого зла. Офіційна заява від мене. Я як і раніше не буду вживати (ну може в дуууууже рідких випадках), а на рахунок знижок і всякої такої маркетингової херні у клубі (хоча правила писались задовго до мене + є збори які вирішують долю клубу) моя думка така: люди котрі є членами клубу йдуть сюди не за знижками і подарунками, халявними футболками, а за емоціями, відчуттам свободи, душевного відпочинку, спілкуванню з однодумцями та просто за крутою компанією, ми ЖИВЕМО, мріємо, ставимо цілі, плануємо, та досягаємо їх на відміну від іншої чатисни земного населення. Я особисто з нетерпінням чекаю кожного наступного заходу щоб вирватись із рутини життя, та насолодитись тим що створила природа. Тому вважаю за нагальніше не знижки давати і футболки на шару, а купувати спорядження, оплачувати приміщення. Петро, ти ж сам казав, що краще щоб клуб платив за приміщення а не ти. От і маєш розтринькування бюджету.

Аватар користувача
Sanja
Свій в доску
Повідомлень: 1012
З нами з: 20 серпня 2008, 18:37
Звідки: Kiev

Re: Бег

#72 Повідомлення Sanja » 13 червня 2013, 16:52

PT писав: В паблік запостим?
Тоже хотел это предложить. Надо постить))))

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Бег

#73 Повідомлення Maidrax » 13 червня 2013, 16:53

Григорій писав:Ахах, зустрітись, нажертись і знищити енну дозу того самого зла. Офіційна заява від мене. Я як і раніше не буду вживати (ну може в дуууууже рідких випадках), а на рахунок знижок і всякої такої маркетингової херні у клубі (хоча правила писались задовго до мене + є збори які вирішують долю клубу) моя думка така: люди котрі є членами клубу йдуть сюди не за знижками і подарунками, халявними футболками, а за емоціями, відчуттам свободи, душевного відпочинку, спілкуванню з однодумцями та просто за крутою компанією, ми ЖИВЕМО, мріємо, ставимо цілі, плануємо, та досягаємо їх на відміну від іншої чатисни земного населення. Я особисто з нетерпінням чекаю кожного наступного заходу щоб вирватись із рутини життя, та насолодитись тим що створила природа. Тому вважаю за нагальніше не знижки давати і футболки на шару, а купувати спорядження, оплачувати приміщення. Петро, ти ж сам казав, що краще щоб клуб платив за приміщення а не ти. От і маєш розтринькування бюджету.
Не хочу підтримувати офтоп, але без "всякої маркетингової херні" в клубі досі було б 10-15 людей, як це було на початку 2011 року, і ти б нас точно не знайшов =)
Добре, що є люди, які готові фінансово підтримувати клуб чисто за ідею, але не всі такі, а з тих, хто і був таким, багато хто забиває на клуб чи, принаймні, на його фінансову підтримку :mrgreen:
Востаннє редагувалось 13 червня 2013, 16:55 користувачем Maidrax, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Бег

#74 Повідомлення Русич » 13 червня 2013, 16:55

О це правильно, гарно сказано. З внесків купується снаряга, яка і дає можливість нашому клубу кудись ходити і шикарно проводити час (ну це в першу чергу стосується водної снаряди звичайно, без якої водний захід неможливий). Може у нас буде чудове каякерське майбутнє ))
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Dmitry
Ганс
Повідомлень: 1263
З нами з: 15 січня 2009, 11:35
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Бег

#75 Повідомлення Dmitry » 13 червня 2013, 16:57

Гриша молодец. Годно написал. Будет прикольно, если его мессага победит в конкурсе и он нахватает подарков и скидок :mrgreen:
Нет никаких пределов, и нет никаких границ. Идет нормальная вечная жизнь (c) Олег Куваев "Территория"

Відповісти